173987 km | 2018 | Benzine | Handgeschakeld
Deze Volkswagen T-Roc met 173.987 km op de teller, heeft het bouwjaar 2018 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 1.0 TSI Style
Op zoek naar een ruime en sportieve SUV met stijlvol design en krachtige prestaties? Dan is de Volkswagen T-Roc 1.0 TSI Style uit 2018 iets voor jou! Met zijn opvallende witte kleur en strakke lijnen zal deze auto zeker de aandacht trekken op de weg.
Deze benzineauto met 116 PK onder de motorkap biedt niet alleen een plezierige rijervaring, maar is ook nog eens zuinig in verbruik. Met een kilometerstand van 173987 op de teller heeft deze Volkswagen nog vele kilometers te gaan. Dankzij de 5 deuren is de auto gemakkelijk toegankelijk en ideaal voor gezinsuitjes of lange ritten.
Een aantal handige opties maken het rijden in deze T-Roc nog comfortabeler. Zo beschikt de auto over een hill hold functie, wat goed van pas komt bij het wegrijden op een helling. De airco zorgt ervoor dat je altijd in een aangename temperatuur kunt rijden, terwijl het stuur verstelbaar is naar jouw gewenste positie voor optimaal rijcomfort. Ook de passagiersstoel is in hoogte verstelbaar, zodat iedereen comfortabel mee kan rijden. Met stuurbekrachtiging die snelheidsafhankelijk is, geniet je van soepel sturen in elke situatie.
Of je nu op zoek bent naar een ruime gezinsauto of een comfortabele wagen voor lange afstanden, de Volkswagen T-Roc 1.0 TSI Style uit 2018 biedt het allemaal. Met zijn krachtige prestaties en luxe opties is deze SUV een echte alleskunner. Neem vandaag nog contact met ons op om een proefrit te plannen en zelf te ervaren wat deze Volkswagen te bieden heeft. James Autoservice van Batum staat voor je klaar om je verder te helpen.
Je ontvangt een kopie van jouw aanvraag in je mailbox. Zodra je aanvraag bekeken is door James Autoservice Van Batum zal er contact worden opgenomen.
Je ontvangt een kopie van jouw aanvraag in je mailbox. We zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.
Je ontvangt een kopie van jouw aanvraag in je mailbox. Zodra je aanvraag bekeken is door James Autoservice Van Batum zal er contact worden opgenomen.
Bedankt voor de aanvraag. Je ontvangt een bevestiging per mail. Zodra je aanvraag bekeken is door James Autoservice Van Batum zal er contact worden opgenomen.
Bedankt voor de aanvraag. Je ontvangt een bevestiging per mail. Zodra je aanvraag bekeken is door James Autoservice Van Batum zal er contact worden opgenomen.